11 Haziran 2016 Src Sınavı Başvuruları ve Harç Yatırma

11 Haziran 2016  src sınavı başvuruları 11 - 24 Nisan 2016 tarihleri arasında yapılacaktır. 11 Haziran 2016 sınavına katılmak isteyen kişilerin belirtilen tarihler arasında sınav başvurusu yapmaları ve devamındada 37 TL sınav harçlarını Halk Bankasının herhangi bir şubesine yatırmaları gerekmektedir. Belirtilen tarihler arasında başvurusu yapılan kişileri için Harç yatırma işlemi 29 Nisan 2016 mesai bitimine kadar devam etmektdir.

Bu sınava, sınav başvuru tarihinden önce src eğitimini tamamlamış olan adaylar başvurabilmektedirler. Eğitimi tamamlayan kursiyerlerimizi sınav başvuruları 11 - 24 Nisan 2016  tarihleri arasında Ümraniye Anadolu Src Eğitim merkezimiz tarafından yapıalcaktır ve mesajla bilgilendirme yapılacaktır.  Başvuru tarihini ilk haftası başvurunuz yapılarak tarafınıza bilgi verilecektir. ilk hafta tarafınıza herhangi bir mesaj gelmemesi durumunda mutlaka eğitim merkezimizle iletişime geçiniz. 

 

Son günlerde yaşanabilecek sistemsel sorunlardan dolayı mağdur olmamak için başvuru ve harç yatırma işlemlerin en az bir kaç gün öncesinde tamamlanmasında fayda vardır. 

 

ÖNEMLİ: Sınav tarihinden önceki hafta sınav giriş gelgeleri çıkmaktadır. Sınav başvurusu yapan adayların sınav gününden 4-5 gün önce giriş belgelerini web sitemizden veya eğitim merkezimize uğrayarak almaları gerekmektedir.

 

Sınava girecek olan tüm adaylara başarılar diliyoruz.

 

 

Güncel ve doğru bilgiler "Ümraniye Anadolu SRC eğitim merkezindedir"  ÜMRANİYE SON DURAK HALK BANKASININ 3. KATINDAYIZ

1 HAZİRAN'DA SRC EĞİTİM ve SINAVLARI BAŞLIYOR. YAPILACAK İLK SRC SINAVI İÇİN KAYITLARIMIZ BAŞLADI.

GRUPLAR DOLMADAN Telefon, WhatsApp veya e-mail ile iletişime geçerek kaydınızı oluşturun.

 0551 736 95 61 - 0551 736 95 63

İşimiz sadece SRC VE PSİKOTEKNİK
Aracı kurum değiliz. Tüm iş ve işlemleriniz kurumumuz bünyesinde yapılmaktadır.
Bakanlık tarafından belirlenen fiyat aralığından kurumumuzda en alt taban fiyatlar uygulanmaktadır.

Bu bilgilendirme hakkında detay için tıklayınız >>>
 

Kurumumuz SRC ve PSİKOTEKNİK için Bakanlık yetkilidir.

 Detaylı bilgi ve iletişim için >>>