Src sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

Ocak 2017 itibariyle SRC sınavları Milli Eğitim Bakanlığı ratafından yapılmaktadır. Src sınavlarının Milli Eğitim Bakanlığı ( MEB ) tarafından yapılmasının güzel yanlarındna biri sınav sonuçlarının çok hızlı bir şekilde açıklanmasıdır. Sınavın yapıldığı günden bir sonraki gün sınav sonuçları hemen ilan edilmektedir. 

Sınava giren adayların sınav sonuçlarının eğitim aldıkları src kursundan öğrenebilmektedir.

Ümraniye Anadolu Src Kursu olarak sınav sonuçların milli eğitim müdürlüğünden kurumumuza iletildiği anda SMS olarak sınava giren tüm adaylara sınav sonuçlarının bildirmekteyiz.

 

SINAVDA BAŞARILI OLAN ADAYLARIN DİKKATİNE

SRC sınavında başarılı olan kursiyerler yaklaşık bir hafta içerisinde soğuk damgalı MEB onaylı sertifika verilmektedir. Bu sertifika src belgesi alma hakkını kazandığınız anlamına gelmektedir. Sonrasından ulaştırma bakanlığından (UDHB) src belge ücretinin yatırılmasına dair bir mesaj (SMS) gelecektir. Bu mesajdan sonra halk bankasına bu ücreti yatırabileceksiniz. Bu ücreti yatırmadığınız sürece src belgeniz sistemde görünmeyecektir. SRC belge ücretini yatırdığınız anda sistemde src belgeniz görünecektir.

 

Doğru ve güncel bilgi için her zaman doğru adres Ümraniye Anadolu Src Kursu.Ümraniye Sondurak Halk Bankasının 3.Katındayız

>>> YOL TARİFİ AL >>>

20-21 Kasım 2021 SRC SINAVI İÇİN KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR.

LÜTFEN KAYIT İÇİN ACELE EDELİM

 0551 736 95 61 - 0216 328 73 81

İşimiz sadece SRC VE PSİKOTEKNİK
Aracı kurum değiliz. Tüm iş ve işlemleriniz kurumumuz bünyesinde yapılmaktadır.
Bakanlık tarafından belirlenen fiyat aralığından kurumumuzda en alt taban fiyatlar uygulanmaktadır.

Bu bilgilendirme hakkında detay için tıklayınız >>>
 

Kurumumuz SRC ve PSİKOTEKNİK için Bakanlık yetkilidir.

 Detaylı bilgi ve iletişim için >>>