Psikoteknik belgesi geçerlilik süresi

Yasal olarak alınan psikoteknik belgesi 5 (beş) yıl geçerlidir. Alınan psikoteknik belgesinin üzerinde rapor bitiş süresi yazması şart değildir. Önemli olan belge alış tarihidir. Yani alış tarihinin üzerine 5 yıl eklenerek rapor bitiş tarihi hesaplanmaktadır.

Anadolu SRC ve Psikoteknik olarak psikoteknik belgesi vermekteyiz. Vermiş olduğumuz psikoteknik belgeleri e-rapor şeklindedir. Yani vermiş olduğumuz psikoteknik belgeleri e-devlette görünmektedir.

2019 yılı ve ve sonrasında alınan psikoteknik raporları e-devlette görülmesi gerekmektedir. E-devlet sitesine girdikten sonra "Psikoteknik" şeklinde arama yaparak raporunuzu görebilirsiniz. E-rapor olarak psikotenik belgenizi yanınızda taşımanız gerekmemektedir. Polis denetiminde raporlar sistemde görülmektedir. Ayrıca kart yada belge istenmemektedir. Ancak iş yerine vs psikoteknik belgesi vermek gerekiyorsa istenildiği zaman e-devletten bu belgeyi indirmek mümkündür. İndirilen bu belgeyi pdf formatında istenilen yere ulaştırmak mümkün olduğu gibi istenirse yazıcıdan çıktı alarak da ilgili yere vermek mümkündür.

Psikoteknik belgesine ihtiyacınız varsa mutlaka belgenizi yetkili merkezlerden alınız. Aksi durumda belgeniz e-devlet görünmezse herhangi bir geçerliliği yoktur. 

 

Anadolu Src ve Psikoteknik Merkezi olarak Ümraniye'de hizmet vermekteyiz. Üsküdar, Beykoz, Çekmeköy, Sancaktepe, Ataşehir ve Kadıköy bölgesinden merkezimize ulaşım kolaydır. SRC ve Psikoteknik belgeleri için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz. 

 Ümraniye Sondurak Halk Bankasının 3.Katındayız

>>> YOL TARİFİ AL >>>

08-09 Nisan 2023 SRC Sınavı için Kayıtlarımız Devam Ediyor.

LÜTFEN KAYIT İÇİN ACELE EDELİM

PSİKOTEKNİK Belgesi için yol denetimleri başladı.
Belgenizi almak için bizimle iletişime geçiniz.

0551 736 95 61 - 0216 328 73 81

İşimiz sadece SRC VE PSİKOTEKNİK
Aracı kurum değiliz. Tüm iş ve işlemleriniz kurumumuz bünyesinde yapılmaktadır.
Bakanlık tarafından belirlenen fiyat aralığından kurumumuzda en alt taban fiyatlar uygulanmaktadır.

Bu bilgilendirme hakkında detay için tıklayınız >>>
 
Kurumumuz SRC ve PSİKOTEKNİK için Bakanlık yetkilidir.

 Detaylı bilgi ve iletişim için >>>